Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Twitter ID
tr: Twitter kimliğiniz
