Sharerich (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Service
cs: Služba

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Sharing
cs: Sdílení

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
