Sharerich (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Sticky
cy: Gludiog
