Sharerich (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Sharing
lv: Koplietošana
