Sharerich (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
