Sharerich (8.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།
