Sharerich (8.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું
