Sharerich (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Machine name
eu: Makinaren izena
