Sharerich (8.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Enabled
ru: Включено

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Allowed HTML tags
ru: Допустимые HTML-теги

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Sharing
ru: Обмен переводами

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook
