Sharerich (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
