Sharerich (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
