Sharerich (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Machine name
ro: Numele mașinii
