Sharerich (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
