Sharerich (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Sharing
hr: Dijeljenje
