Sharerich (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
