Sharerich (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
