Sharerich (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو
