Sharerich (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම
