Sharerich (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Machine name
az: Maşın adı
