Sharerich (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Youtube Username
fi: Youtube käyttäjänimi
