Sharerich (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
