Sharerich (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Machine name
sl: Strojno ime
