Sharerich (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Orientation
sv: Orientering

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Service
sv: Tjänst

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Sharing
sv: Delning

en: Youtube Username
sv: Användarnamn för Youtube
