Sharerich (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Service
th: บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
