Sharerich (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Allowed HTML tags
dz: འབད་བཅུག་པའི་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ངོ་རྟགས་ཚུ།
