Sharerich (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
