Sharerich (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Service
lt: Paslauga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Sharing
lt: Dalintis
