Sharerich (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML
