ShareThis (3.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Display
fi: Näyttö

en: Block
fi: Lohko

en: Location
fi: Sijainti

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Global
fi: Yleinen

en: Context
fi: Konteksti

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: Links area
fi: Linkkialue

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Bundles
fi: Paketit
