ShareThis (3.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Location
gu: સ્થાન
