ShareThis (3.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Variable
oc: Variabla

en: Display
oc: Afichatge

en: Block
oc: Blòt

en: Location
oc: Emplaçament

en: Advanced
oc: Avançat

en: Context
oc: Contèxte

en: Node content
oc: Contengut del nosèl

en: Bundles
oc: Paquets
