ShareThis (3.0.2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Display
de: Anzeige

en: Location
de: Ort

en: Advanced
de: Erweitert

en: Publisher ID
de: Publisher-ID

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Context
de: Kontext

en: Node content
de: Beitragsinhalt

en: Links area
de: Link-Bereich

en: Widgets
de: Steuerelemente

en: Bundles
de: Subtypen

en: Enable comments
de: Kommentare aktivieren

en: Classic Buttons
de: Klassische Schaltflächen

en: Vertical Counters
de: Vertikale Zähler

en: Horizontal Counters
de: Horizontale Zähler

en: Choose a button style:
de: Schaltflächenstil wählen:

en: Choose Your Services.
de: Dienste auswählen.

en: External URL
de: Externe URL

en: View Modes
de: Ansichtsmodi
