ShareThis (3.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: Advanced
ne: बिस्तृत
