ShareThis (3.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Variable
cy: Newidiol

en: Display
cy: Dangos

en: Block
cy: Bloc

en: Location
cy: Lleoliad

en: Advanced
cy: Uwch

en: Node Types
cy: Mathau nôd

en: Global
cy: Eang

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Links area
cy: Man dolenni
