ShareThis (3.0.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Variable
ja: 変数

en: Display
ja: 表示

en: Block
ja: ブロック

en: Location
ja: 場所

en: Advanced
ja: 高度

en: Publisher ID
ja: パブリッシャーID

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Global
ja: グローバル

en: Context
ja: コンテキスト

en: Bundles
ja: バンドル
