ShareThis (3.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Global
ka: გლობალური
