ShareThis (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Display
th: แสดงผล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Context
th: บริบท
