ShareThis (8.x-2.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Comments
af: Kommentaar

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging
