ShareThis (8.x-2.0-beta5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Comments
es: Comentarios

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: Display
es: Presentación

en: Block
es: Bloque

en: Location
es: Ubicación

en: Advanced
es: Avanzado

en: Publisher ID
es: ID del editor

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Context
es: Contexto

en: Node content
es: Nodo contenido

en: Links area
es: Área de enlaces

en: Widgets
es: Controles

en: Bundles
es: Paquetes

en: External URL
es: URL externa
