ShareThis (8.x-2.0-beta5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Variable
hu: Változó

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Block
hu: Blokk

en: Location
hu: Helyszín

en: Advanced
hu: Haladó

en: Publisher ID
hu: Kibocsátó azonosítója

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Global
hu: Általános

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Node content
hu: Tartalom

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Classic Buttons
hu: Klasszikus ikonok

en: Vertical Counters
hu: Függőleges számláló

en: Horizontal Counters
hu: Vizszintes számláló

en: Extra services
hu: Extra szolgáltatások

en: Custom Buttons via CSS
hu: Ikonok testreszabása CSS segítségével
