ShareThis (8.x-2.0-beta5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Variable
id: Variabel

en: Display
id: Tampilan

en: Block
id: Blok

en: Location
id: Lokasi

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Context
id: Kontek

en: Bundles
id: Bundel

en: Change the settings for how ShareThis behaves on the site.
id: Mengubah setelan bagaimana ShareThis berperilaku di situs ini.
