ShareThis (8.x-2.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
