ShareThis (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ast: Comentarios

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Display
ast: Pantalla

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar
