Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Blank
ar: فارغ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Theme
ar: حلة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: White
ar: أبيض

en: Standard
ar: معياري

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Available
ar: متوفّر

en: Print
ar: الطباعة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
