Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
