Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Blank
et: Tühi

en: Icon
et: Ikoon

en: Theme
et: Teema

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: White
et: Valge

en: Standard
et: Standardne

en: Blocks
et: Plokid

en: Service
et: Teenus

en: Available
et: Saadaval

en: Print
et: Prindi

en: Weight for @title
et: @title kaal
