Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Blank
eu: Hutsik

en: Theme
eu: Tema

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Standard
eu: Estandar

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Available
eu: Gaituta

en: Print
eu: Inprimatu
