Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
gu: તરલતા

en: Blank
gu: ખાલી

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
