Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Blank
he: ריק

en: Icon
he: סמל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: White
he: לבן

en: Standard
he: רגיל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Available
he: זמין

en: Print
he: הדפסה

en: Popup
he: פופאפ

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
