Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Blank
hi: रिक्त

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Theme
hi: थीम

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Standard
hi: मानक

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Print
hi: छापा

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
